Akce

 

MĚSTSKÁ KNIHOVNA 

Kniha


DOPOLEDNE PRO MAMINKY S DĚTMI

V úterý 5. 9. se bude v městské knihovna jako pravidelně každé první úterý v měsíci (kromě prázdnin) konat dopoledne pro maminky s dětmi. Od 9-11 hodin budou mít (nejen) dětské oddělení knihovny pro sebe děti s jejich maminkami, příp. i babičkami, tetami (a třeba i nějakým odvážným tatínkem). Přijďte se za námi podívat. Uvaříme Vám dobrý čaj nebo kávu.

 

LETNÍ KREATIVNÍ DÍLNIČKA PRO DĚTI - tvoření záložek do knih

V úterý 22. 8. od 12.30 - 16.30 hodin.

Můžete přijít kdykoliv v průběhu uvedených hodin, není potřeba být na místě hned ve 12.30 hodin. Prostě přijdete, kdy se vám to bude hodit v uvedených hodinách (v 16.30 hodin dílničku zavíráme) a vytvoříte si záložky, které se vám budou líbit. Na obrázcích vidíte jen některé ze záložek, které se budou vyrábět.

ZDARMA.

S sebou: nůžky, dobrou náladu a chuť tvořit :-)

Obrázek dílnička záložkyObrázek dílnička záložky

 

 


VSTUPENKY NA AKCE MĚSTA SLUŠOVICE

BOSÉ NOHY V PARKU 2. 9. 2017 - 19 hodin - Nová sokolovna ve Slušovicích


Od pondělí 17. 7. od 12 hodin budou v prodeji vstupenky na divadelní představení Bosé nohy v parku 2. 9. 2017 – 19 hodin – Nová sokolovna ve Slušovicích.

Vstupné 250 Kč. Pořádá Město Slušovice. Prosíme vás o to, abyste měli připravenou co nejpřesnější částku za plánovaný počet vstupenek, pokud je to možné.

Děkujeme za pochopení. POZOR! Množství vstupenek se povážlivě tenčí!

  • Hrají: Anna Linhartová, Radúz Mácha, Veronika Freimanová a Rudolf Hrušínský.

Autor: Neil Simon

Překlad a režie: Kateřina Iváková

Produkce: Agentura Harlekýn

 

Líbánky skončily. Mladí novomanželé Viktorie a Pavel se vydávají na dlouhou trať každodenní manželské rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném maličkém bytě v pátém poschodí bez výtahu, kde není ani postel. Zatéká tam, fičí a nefunguje topení. Jak vůbec přežít vztah a život ve dvou, když protiklady se, jak známo, přitahují? Zatímco ona řeší špagety s úžasnou omáčkou z mořských plodů připravené v krajkovém negližé, jeho zajímá spíš právnický případ, který mu jako začínajícímu advokátovi svěřili. Do příběhu mladých novomanželů brzy vstupuje jejich soused, exotický sukničkář Hektor, a Viktoriina konzervativní matka Ester, která znovu zahoří mateřskou láskou. Manželství zažívá opravdový křest ohněm.

Plakát Bosé nohy v parku

 

 

POHÁDKY Z PAŘEZOVÉ CHALOUPKY 17. 9. 2017 - 15 hodin - hraje Divadlo Scéna Zlín - Nová sokolovna ve Slušovicích

 
V prodeji budou také vstupenky na Pohádky z pařezové chaloupky 17. 9. 2017 – 15 hodin – Nová sokolovna ve Slušovicích. Divadlo Scéna Zlín.
Vstupné 20 Kč děti, 50 Kč ostatní.
Prosíme vás o to, abyste měli připravenou co nejpřesnější částku za plánovaný počet vstupenek, pokud je to možné.

Děkujeme za pochopení.

 

Obrázek Pohádky z pařezové chaloupky Obrázek Pohádky z pařezové chaloupky

 

Obrázek Pohádky z pařezové chaloupky


SBÍRKA PRO ÚTULEK PRO ZVÍŘATA V NOUZI ZLÍN

V Městské knihovně ve Slušovicích probíhá časově neomezená sbírka textilií (čisté ručníky, deky apod.), vodítek a jiných potřeb pro psy (i použitých), piškotů, pochoutek, konzerv a steliva pro kočky pro zlínský Útulek pro zvířata v nouzi. Věci, které chcete útulku darovat, noste, prosím, do městské knihovny v půjčovní době. V současné době opravdu nutně útulek potřebuje textilie pro koťátka. Za zvířátka v útulku děkujeme.
 
 

OZNAMKY NA AKCE

Chcete-li být emailem informováni o akcích, které pořádá Město Slušovice v nové sokolovně, stačí zaslat zprávu na email knihovna.slusovice(@)cmail.cz a do předmětu uvést Oznamky. Poté Vám potvrdíme, že jste byli přidáni do databáze a budou Vám zasílány oznamky.

Pokud Vám dříve oznamky na akce chodily a nyní jste je déle neobdrželi, prosím, ozvěte se na náš email.

 

 

REZERVACE PROSTOR NOVÉ SOKOLOVNY

 

Pokud si chcete rezervovat prostory nové sokolovny pro nějakou kulturní akci, kterou pořádáte, nebo také na oslavy či svatby, volejte paní Martině Semelové  na tel. číslo 575 570 637 či mobil 777 850 498, pište na email rezervace.sokolovna(@)slusovice.cz  nebo se přijďte domluvit osobně do městské knihovny.

 

Bude s Vámi vyplněn rezervační formulář a domluví se podmínky pronájmu.

Je možné si zamluvit jak hlavní sál, tak balkon nebo zasedací místnost.