Akce

 

MĚSTSKÁ KNIHOVNA 

Kniha


DOPOLEDNE PRO MAMINKY S DĚTMI

V úterý 2. 5. se bude v městské knihovna jako pravidelně každé první úterý v měsíci (kromě prázdnin) konat dopoledne pro maminky s dětmi. Od 9-11 hodin budou mít (nejen) dětské oddělení knihovny pro sebe děti s jejich maminkami, příp. i babičkami, tetami (a třeba i nějakým odvážným tatínkem). Ppřijďte se za námi podívat. Uvaříme Vám dobrý čaj nebo kávu.

 

VSTUPENKY NA AKCE MĚSTA SLUŠOVICE

RÁKOSNÍČEK A JEHO RYBNÍK - 3. 6. 2017 - 15 hodin - Nová sokolovna ve Slušovicích

Hrají herci Divadla Scéna. Pohádka.

Vstupné pro děti do 15 let 20 Kč, ostatní 50 Kč.

 

 

 

 

POLIB TETIČKU aneb Nikdo není bez chyby - 14. 5. 2017 - 19 hodin - Nová sokolovna ve Slušovicích

 

Vstupné 250 Kč. Pořádá Město Slušovice.
Vstupenky je možné si rezervovat osobně v městské knihovně, telefonicky na tel. 575 570 636 nebo emailem: knihovna.slusovice@cmail.cz.
Prosíme, pokud je to možné, připravte si částku co nejbližší požadovanému počtu lístků. Děkujeme za pochopení.
Plakátek Polib tetičku
 
Brilantně napsaná anglická komedie
Autor: Simon Williams

 

osoby a obsazení:

Leonard:  Jan Čenský

Harriet:  Miroslava Pleštilová

Gus:  Pavel Nový nebo Karel Vlček

Didi:  Eliška Jansová nebo  Hana- Marie Maroušková

 

Režie: Jan Novák

Překlad: Renata Menclová

Produkce: Agentura Harlekýn

                                                                      
Délka představení  s přestávkou cca 2 hodiny                             

                                                                      

Představení Divadla U Valšů 

Nesmělý statistik Leonard žije po rozvodu v Londýně s pubertální dcerou Didi a se svým svérázným otcem Gusem. Toho se marně snaží dostat do domova důchodců, nikde ho nechtějí. Leonard se nevěnuje pouze číslům, ale tajně píše milostný román, aby si přivydělal. Pod ženským pseudonymem zašle text atraktivní vydavatelce Harrietě, která vydává pouze díla od žen. Ta se rozhodne s “úspěšnou autorkou“ setkat a knihu ji vydat. Honorář je velice lákavý a Leonard musí tudíž něco příhodného vymyslet. Bravurně se tím rozehrává nespoutaný děj plný převleků, svěžího humoru i nezbytného milostného motivu.  

 

Děti představitele hlavní role znají jako prince, starší generace jako doktora Suchého z Ordinace. Jenže Jan Čenský zahodil bílý plášť i královskou korunu a v květovaných šatech šatech a elegantní šedivé paruce řádí na jevišti v této bláznivé komedii.

 

 


THE BACKWARDS - Beatles revival - v programu Beatles Legends - 22. 4. 2017 - 19 hodin - Nová sokolovna ve Slušovicích

Vstupné 220 Kč. Přeprodej vstupenek v Městské knihovně ve Slušovicích. VSTUPENKY BUDOU V PRODEJI I PŘÍMO NA MÍSTĚ PŘED KONCERTEM.

 

V rámci aktuálního Tour jaro 2017 se představí se svojí hudebně - vizuální show BEATLES LEGENDS, která mapuje celé období tvorby legendárních Beatles. Od radostných začátků a osvědčených hitů období Beatlemánie přechází ve 2. části ke skladbám z alb Rubber Soul a Revolver. Ve 3. části diváci uslyší hudebně vyzrálé a na interpretaci náročné hity z alb Sgt. Pepper´s a Magical Mystery Tour a nakonec písně z období "Abbey Road".

Součástí programu jsou také čtyři kostýmové převleky. Délka programu - 2,5 hod s přestávkou.

Na všechny návštěvníky The Backwards Tour 2017 čeká strhující výlet do hudební minulosti plné nezapomenutelných hitů.

 

Foto The Backwards
SBÍRKA PRO ÚTULEK PRO ZVÍŘATA V NOUZI ZLÍN

V Městské knihovně ve Slušovicích probíhá časově neomezená sbírka textilií (čisté ručníky, deky apod.), vodítek a jiných potřeb pro psy (i použitých), piškotů, pochoutek, konzerv a steliva pro kočky pro zlínský Útulek pro zvířata v nouzi. Věci, které chcete útulku darovat, noste, prosím, do městské knihovny v půjčovní době. Za zvířátka v útulku děkujeme.
 
 

OZNAMKY NA AKCE

Chcete-li být emailem informováni o akcích, které pořádá Město Slušovice v nové sokolovně, stačí zaslat zprávu na email knihovna.slusovice(@)cmail.cz a do předmětu uvést Oznamky. Poté Vám potvrdíme, že jste byli přidáni do databáze a budou Vám zasílány oznamky.

Pokud Vám dříve oznamky na akce chodily a nyní jste je déle neobdrželi, prosím, ozvěte se na náš email.

 

 

REZERVACE PROSTOR NOVÉ SOKOLOVNY

 

Pokud si chcete rezervovat prostory nové sokolovny pro nějakou kulturní akci, kterou pořádáte, nebo také na oslavy či svatby, volejte paní Martině Semelové  na tel. číslo 575 570 637 či mobil 777 850 498, pište na email rezervace.sokolovna(@)slusovice.cz  nebo se přijďte domluvit osobně do městské knihovny.

 

Bude s Vámi vyplněn rezervační formulář a domluví se podmínky pronájmu.

Je možné si zamluvit jak hlavní sál, tak balkon nebo zasedací místnost.