Novinky

• Ve čtvrtek 26. 10. bude městská knihovna z provozních důvodů zavřená. Děkujeme za pochopení.
  • V odd. Akce upoutávka na výstavu panenek v háčkovaných šatech 7. - 24. 11.
  • Od 2. 10. od 12 hodin budou v městské knihovně v prodeji vstupenky na Adventní koncert. Více v odd. Akce.
  • Obří výprodej vyřazených knih 9. - 20. 10. 2017 - viz. odd. Akce.
  • Máte doma nevyužitá CD? Budeme rádi, pokud nám je přinesete pro plánovanou kreativní dílničku pro děti tvoření z "cédéček". Děkujeme.
  • Máme facebookové stránky

Služba knihovny

Kdo z vás má v knihovně uveden svůj email, bude dostávat do emailové schránky upozornění na akce, uzavření knihovny apod.

Pokud chcete tuto službu aktivovat a nemáte prozatím v knihovně uveden svůj email, není nic jednoduššího, než poslat zprávu do městské knihovny na email knihovna.slusovice@cmail.cz nebo se o službu přihlásit osobně v knihovně.

Pokud naopak tato upozornění dostávat nechcete, stačí poslat email a do předmětu zprávy uvést "nezasílat".

Poté by vám byly zasílány již jen upozornění na vypršení výpůjční doby knih a časopisů.

Jelikož jsme měli určité technické problémy, pokud Vám oznamky na akce dříve chodily a nyní jste je již déle neobdrželi, prosím, ozvěte se na email knihovna.slusovice(@)cmail.cz. Děkujeme.