• V sekci Akce přidány informace o besedě Stromy všemi smysly.
  • V sekci Akce přidány informace o Týdnu knihoven.
  • V sekci Akce najdete informace o divadelním představení Normální debil a o Dopoledni pro maminky s dětmi.
  • Parkování je možné na novém parkovišti za kostelem. Také před knihovnou je blíže k zastávce odstavný pruh pro auta (je na něm jiný podklad než dlažební kostky).
  • Nakoupena další porce Albi knih. Najdete je v on-line katalogu - napište "interaktivní mluvící knihy" a ukáží se Vám všechny Albi knihy. K zapůjčení jsou i dvě Albi tužky. Nyní je k dispozici 54 Albi knih, Adventní kalendář, Kouzelné hodiny a Hra do auta.
  • Spuštěna nová služba - kopírování a laminování, viz. Ceník.
  • Máte pocit, že jste v knihovně či sokolovně něco zapomněli? Pokud je to tak, vždy jeden měsíc věci zůstávají v městské knihovně, poté se informujte ve 2. patře městského úřadu - komunální služby, zda se něco nenalezlo.