• Od 11. 12. 2017 jsou v prodeji vstupenky na Městský ples 20. 1. 2018.
  • Máme facebookové stránky

Služba knihovny

Kdo z vás má v knihovně uveden svůj email, bude dostávat do emailové schránky upozornění na akce, uzavření knihovny apod.

Pokud chcete tuto službu aktivovat a nemáte prozatím v knihovně uveden svůj email, není nic jednoduššího, než poslat zprávu do městské knihovny na email knihovna.slusovice@cmail.cz nebo se o službu přihlásit osobně v knihovně.

Pokud naopak tato upozornění dostávat nechcete, stačí poslat email a do předmětu zprávy uvést "nezasílat".

Poté by vám byly zasílány již jen upozornění na vypršení výpůjční doby knih a časopisů.

Jelikož jsme měli určité technické problémy, pokud Vám oznamky na akce dříve chodily a nyní jste je již déle neobdrželi, prosím, ozvěte se na email knihovna.slusovice(@)cmail.cz. Děkujeme.