Novinky

• V prodeji vstupenky na divadelní představení Kocour v botách - více v odd. Akce.
  • Nakoupena další porce Albi knih. Najdete je v on-line katalogu - napište "interaktivní mluvící knihy" a ukáží se Vám všechny Albi knihy. K zapůjčení jsou i dvě Albi tužky. Nyní je k dispozici 54 Albi knih, Adventní kalendář, Kouzelné hodiny a Hra do auta.
  • Od 31. března jsou v prodeji vstupenky na divadelní představení Žena, která uvařila svého manžela. Více v odd. Akce.
  • Z důvodu stavebních prací prosíme o opatrnost při příchodu ke knihovně. Děkujeme za pochopení.
  • Spuštěna nová služba - kopírování a laminování, viz. Ceník.
  • Máte pocit, že jste v knihovně či sokolovně něco zapomněli? Pokud je to tak, vždy jeden měsíc věci zůstávají v městské knihovně, poté se informujte ve 2. patře městského úřadu - komunální služby, zda se něco nenalezlo.