• Do oběhu jsme dali více než 100 nových knih.
  • Od 17. 7. od 12 hodin jsou v prodeji vstupenky na Divadelní představení Bosé nohy v parku a také na Pohádky z pařezové chaloupky. Více v odd. Akce.

Služba knihovny

Kdo z vás má v knihovně uveden svůj email, bude dostávat do emailové schránky upozornění na akce, uzavření knihovny apod.

Pokud chcete tuto službu aktivovat a nemáte prozatím v knihovně uveden svůj email, není nic jednoduššího, než poslat zprávu do městské knihovny na email knihovna.slusovice@cmail.cz nebo se o službu přihlásit osobně v knihovně.

Pokud naopak tato upozornění dostávat nechcete, stačí poslat email a do předmětu zprávy uvést "nezasílat".

Poté by vám byly zasílány již jen upozornění na vypršení výpůjční doby knih a časopisů.

Jelikož jsme měli určité technické problémy, pokud Vám oznamky na akce dříve chodily a nyní jste je již déle neobdrželi, prosím, ozvěte se na email knihovna.slusovice(@)cmail.cz. Děkujeme.